• Poukázanie sumy 2% zaplatenej dane

• Vážení rodičia, vážení priatelia školy, pomôžte našej škole prostredníctvom detskej organizácie FÉNIX, o.z. darovaním 2% z vašich daní!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je v našom prípade detská organizácia FÉNIX, o.z. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• inováciu výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
          • modernizáciu vybavenia školy,
          • estetizáciu priestorov školy.

UPOZORNENIE:

Vyplnené tlačivo prosíme doručiť škole do 24. apríla 2023, t.j. neposielať na daňový úrad. My ich za Vás odovzdáme na daňovom úrade a zároveň tak budeme mať prehľad o výške poskytnutých finančných prostriedkoch pre našu školu.

ĎAKUJEME

Tlačivo si môžete stiahnuť a vytlačiť na nižšie uvedených linkoch: